Pozostałe wiatrakowce

Firma Magni Gyro jest znana na całym świecie jako producent szerokiej gamy niezawodnych, bezpiecznych i stabilnych wiatrakowców wysokiej jakości. Obecnie oferta obejmuje jednomiejscowy M18 Spartan z częściowo osłoniętą kabiną, dwumiejscowy 1+1 M14 Scout z częściowo osłoniętą kabiną, dwumiejscowy, częściowo osłonięty, M16 Tandem Trainer (tandem treningowy) ze zdublowanym systemem kontroli oraz dwumiejscowy M22 Voyager idealny na długie przeloty.
 
M16 Tandem Trainer
Model M16 jest w produkcji od dłuższego czasu. Ostanio, dzięki obszerniejszej wiedzy na temat zapotrzebowania rynku i rozwoju technicznego, został on zmodernizowany tak, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

 
M22 Voyager
Jak nazwa modelu wskazuje, ten dwumiejscowy wiatrakowiec jest idealnym statkiem do komfortowego podróżowania - znakomicie wyposażony, z dużym lukiem bagażowym i powiększonym zbiornikiem paliwa. Zachowując stabilność i bezpieczną charakterystykę pilotażu M16, jest on stworzony do podróżowania.

 
M14 Scout
Posiadając kompaktowy układ siedzeń i aerodynamiczny kształt, model ten ma wyjątkowe osiągi i zachowuje przy tym użyteczność, bezpieczeństwo i wytrzymałość strukturalną modelu dwumiejscowego. Na rynku amatorskim znany jest ze swoich wysokich osiągów. Wprawdzie jest to model sportowy Magni, ale znakomicie nadaje się do szybkich i przyjemnych lotów. Z powodzeniem odnajduje się nie tylko na arenie sportowej.
Orion M-24
Według mitologii Orion był najbardziej przystojnym i imponującym z ludzi. Jego imię stało się inspiracją dla dla nazwania najnowszego wiatrakowca z całej serii Magni Gyro.
więcej »»